Tusz do drukarki HP 655 – sprawdź czy będzie kompatybilny z Twoją drukarką!

Dlaczego firma HP jest tak popularna?

Hewlett i Packard byli studentami, gdy postanowili w 1939 roku założyć firmę HP. Nazwa firmy wywodzi się od pierwszych liter ich nazwisk. Ich działalność, jak większość dzisiejszych gigantów, rozpoczęła się w garażu. Swoją przygodę zaczęli od stworzenia precyzyjnego oscylatora dźwiękowego – model 200A. Po tym wynalazku ich popularność wysoko poszybowała. Urządzenia, które tworzyli uznawane była na całym świecie. Bardzo szybko zaczęli się rozwijać, co spowodowało, że znajdują się w czołówce firm produkujących urządzenia drukujące. W naszym sklepie internetowym dodrukarki.pl znajdziesz wiele produktów tej firmy, jak np. tusz do drukarki HP 655.

Tusz do drukarki HP 655 – z jakimi modelami drukarek będzie odpowiedni? 

Tusz do drukarki HP 655 znajdziesz na naszej stronie w wersji oryginalnej, jak i jako zamiennik. Opcja oryginalna pasuje do drukarek: HP Deskjet Ink Advantage 4615 AiO Printer, HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One Printer, HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One Printer, HP Deskjet Ink Advantage 6520 e-All-in-One Printer, HP Deskjet Ink Advantage 4625 AiO Printer oraz HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One Printer. Firmy zajmujące się zamiennikami to m.in. Orink, JetWorld, Actis, ActiveJet czy Asarto. Wszystkie produkty tych firm są przez nas sprawdzone, a zadowolenie klientów z ich zakupu świadczy o tym, że są najwyższej jakości. 

Firma HP a dbanie o środowisko naturalne

Patrząc na aktualne zmiany klimatyczne, firmy coraz częściej wprowadzają bardziej energooszczędne rozwiązania w swoich urządzeniach oraz zachęcają swoich klientów do recyklingu zużytych tonerów lub tuszów. Firma HP nie pozostaje w tyle! Rozpoczęli program o nazwie HP Planet Partners, który promuje to, aby wykorzystane już materiały eksploatacyjne nie trafiały na wysypiska śmieci ani do oceanów. Dla swoich klientów oferują bezpłatne odesłanie zużytych tonerów lub tuszów, wystarczy pobrać odpowiednią etykietę zwrotną z ich strony internetowej. Przed zakupem nowej drukarki, warto pomyśleć, która z nich oferuje podobne rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *