Język ukraiński – niezwykle popularny w Polsce

Język ukraiński jest niezwykle popularny i słychać go na ulicach naszych miast, a to w za sprawą pracowników z Ukrainy, którzy przyjeżdżają do Polski. Związki biznesowe Polski i Ukrainy są jednak znacznie szersze, a współpraca poszerza się coraz bardziej. Oczywiście, wiąże się to z koniecznością prowadzenia rozmów handlowych oraz podpisywania umów. Znajomość języka jest więc tu koniecznością. Biuro Fatix oferuje kompleksową obsługę i tłumaczenia języka ukraińskiego.

 

Język ukraiński ważny w życiu i biznesie

 

Język ukraiński brzmi bardzo znajomo, a to za sprawą faktu, że należy do języków wschodniosłowiańskich. Mówi nim ponad 47 milionów ludzi na Ukrainie, w Rosji, Polsce, Białorusi, a nawet w krajach Ameryki Północnej. Trzy główne dialekty oraz swobodny akcent mogą prowadzić do nieścisłości, stąd też nawet dla osób biegle posługujących się tym językiem ważna jest pomoc profesjonalnych tłumaczy przy sporządzaniu umów i dokumentów. Ponadto Ukraińcy przyjeżdżający do Polski muszą dopełnić formalności w urzędach, a w tym przypadku potrzeba dokumentów poświadczonych przez tłumaczy przysięgłych. 

 

Biuro Fatix to profesjonalna obsługa

 

Biuro Fatix zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeń – także przysięgłych. Jest to niezwykle ważne w przypadku dokumentacji urzędowej oraz np. umów o pracę, które spisywane są w dwóch językach. Zajmujemy się również standardowymi tłumaczeniami, które wynikają z współpracy polsko – ukraińskiej. Na naszych tłumaczy można również liczyć podczas spotkań biznesowych, konferencji, a nawet w czasie wymian kulturalnych. Język ukraiński może być jeszcze bliższy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *