Adapter kątowy

Niewielki adapter do wkręcania pod kątem 90° w miejscach trudnodostępnych. Proste, poręczne rozwiązanie do natychmiastowego zastosowania. Pasuje do końcówek i wierteł z trzpieniem sześciokątnym, do drewna o max. Ø 10 mm, do metalu o max. Ø 10 mm, do kamienia o max. Ø 10 mm- urządzenie: wkrętarki akumulatorowe- wymiary kąta wynoszą zaledwie 52 mm włączając 25 mm końcówkę- przekładnia z łożyskiem kulkowym- obroty prawe/lewe- max. 400 RPM- max. 13 Nm

 

Adapter kątowy do wkrętarek 90° jest jedynym elementem wiertarek elektrycznych oraz wkrętarek akumulatorowych, który umożliwi sprawne i dokładne wkręcenie oraz wykręcenie wkrętów w miejscach trudno dostępnych. Wielkość samego elektronarzędzia nie pozwala na dostanie się w wąskie szczeliny, a niewielka obudowa przyssawki dojdzie w większość miejsc. Adapter razem z końcówką osiąga szerokość zaledwie 52 mm i 400 obrotów na minutę. Oszczędza dużo czasu na prace niezbędne przy tradycyjnym dostaniu się do miejsc trudnych. Uniwersalny adapter kątowy do wkrętarek jest kompatybilny z większością dostępnych marek jak Bosch, Hitachi, czy Makita. 

 

Podstawą działania tego rodzaju adapterów kątowych jest funkcjonalność, wytrzymałość, prostotę użytkowania i oczywiście design, który zdecydowanie wyróżnia się pośród innych akcesoriów. Ergonomiczny adapter pozwala na pewny chwyt i odpowiedni docisk. Idealny do prac specjalistycznych, jak i domowego użytku.

 

Niewielki adapter do wkręcania pod kątem 90° w miejscach trudnodostępnych. Proste, poręczne rozwiązanie do natychmiastowego zastosowania. Jest lekkie, a wymiary kąta wynoszą zaledwie 52 mm włączając 25 mm końcówkę. Obroty prawe/lewe. max. 400 RPM. max. 13 Nm. Przekładnia z łożyskiem kulkowym. Pasuje do końcówek i wierteł z trzpieniem sześciokątnym, do drewna o max. Ø 10 mm, do metalu o max. Ø 10 mm, do kamienia o max. Ø 10 mm.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *